Volg ons
“Persoonlijke begeleiding op basis van mijn eigen behoefte”
Samatha van Emmerik, Supply Chain Planner bij Abbott Logistics

Over ons

Onze ambitie

Wij willen matchen op talent en ambitie.  In de wetenschap dat mensen die vanuit hun talent en ambitie werken beter presteren, ligt onze focus dan ook op het doorgronden van de essentie van mensen én organisaties. Hierdoor zijn wij in staat om verbindingen te leggen tussen mensen en organisaties, die soms verrassen maar vooral: resultaat opleveren.

Wie zijn wij?

Wij zijn dé verbindende kracht tussen professionals en organisaties. Door bijna twintig jaar ervaring hebben we een groot netwerk opgebouwd. Onze werkwijze kenmerkt zich als nuchter en pragmatisch, gebaseerd op kennis en ervaring. Onze focus ligt op ambitie. Vanuit ons kantoor in Zwolle werken wij voor opdrachtgevers en professionals in Noord-, Oost- en Midden-Nederland.

Vakgebieden

Wij concentreren ons op een aantal vakgebieden. Vakgebieden waarvan wij ruime kennis en expertise hebben om tot een succesvolle bemiddeling te komen en te kunnen sturen op carrièreontwikkelingen. Engineering, HRM, ICT, Logistics, Manufacturing, Marketing, Purchasing, Quality en Sales.

HÆD Team

Onze consultants hebben ieder hun eigen expertise en werkervaring in hun vakgebied. Contact heb je altijd met een vaste consultant. Sta je aan het begin van je carrière? Of ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Neem dan contact op. Wij maken graag persoonlijk kennis met je.

ing. Freddy Wennemars

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 12 78 74 27
wennemars@haed.nl

DSC_6074-1

ir. Annegreet van Wier

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 10 75 19 91
vanwier@haed.nl

ing. Jordy Coerts

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 46 30 81 61
coerts@haed.nl

DSC_6033-2vk

ing. Harald Kuster

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 21 84 22 01
kuster@haed.nl

ing. Edwin Peterman

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 21 84 22 02
peterman@haed.nl

p0260-bibianne-torenbosch-2013

Bibianne Torenbosch

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 26 96 61 70
torenbosch@haed.nl

DSC_6138-1

Lilian Eijkelkamp

+31(0)38 420 39 00
+31(0)6 46 30 81 61
eijkelkamp@haed.nl